ARTI PROSES OLMADAN ÖNCE…

… Biz Ütopya Reklam Danışmanlık’dık. Ütopya 2009’da üç arkadaş girişimi üzerine kuruldu: 1 Grafiker, 1 Web Yazılımcı, 1 Pazarlama Sorumlusu olarak. Kocaeli’nin kalbi İzmit’de ilk projelerimiz üzerinde çalıştık. Müşterilerimize bazen uzaklardan da hizmetler üreterek çok yönlü bir deneyim kazandık.

Ne Yaparız?

İş geliştirmenin tüm alanlarını destekleyen yaratıcı bir ajansız: İnternet ve sosyal medyadaki etkinliklerin geliştirilmesinden tanıtım materyallerinin hazırlanmasına ve kurum içi ve dışındaki iletişim stratejilerine kadar.

Artı Proses, çeşitli alanlarda uzman bir grup tarafından yaratılmıştır – deneyimli programcılar, grafik tasarımcıları, metin yazarları ve halkla ilişkiler uzmanları bizimle birlikte çalışır. Artı Proses olarak, işletmelerin imajını oluşturma ve müşteriler, iş ortakları ve çalışanlar ile etkili iletişim kurma konularında geniş çapta hizmetler üretiyoruz. Pek çok şirket desteğimizi kullanıyor, çoğu bizimle sürekli işbirliği yapıyor (bknz: Reklam Danışmanlığı Hizmetimiz). Her müşteriye ayrı ayrı özen gösterir, maximum empati göstererek firmanızı özel olarak ele aılırız.

İlkelerimiz
Üretimin bir parçası olan makine ve ekipmanlarınızın güvenli, doğru kullanımı ve çalışan sağlığına zarar vermesini engellemek üzere yasal zorunluluğu bulunan periyodik kontrol ve ölçüm hizmetlerimizle ‘’daha güvenli bir gelecek için’’ diyoruz ve tüm teknik bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz.
SAFER TEKNİK olarak; İş sağlığı ve güvenliği alanlarında beraber çalışmaya hazır olduğumuzu bildirir, işbirliğimizin sürekli, verimli ve başarılı olmasını dileriz.

Saygılarımızla;

Sedat TAŞ - Genel Koordinatör
Faaliyet Alanlarımız

İş Güvenliği Uzmanı Hizmeti

İş güvenliği uzmanı tarafından çalışanlara rehberlik, danışmanlık, risk değerlendirme hizmetleriyle...

İşyeri Hekimi Hizmeti

İş yeri hekimliği, firma çalışanlarına işyeri hekimi tarafından verilen rehberlik ve danışmanlık hizmetleriyle...

Sağlık Personeli

İşyeri hekimi istihdamına ek olarak mevzuatça zorunlu görülen diğer sağlık personeli hizmetlerini bünyesindeki...

İSG Eğitimleri

İş sağlığı ve güvenliği (İSG) eğitimi güvenlik kültürü kazanılmasında son derece önemlidir. Yapılan araştırmalar...

Elektriksel Ölçüm ve Kontroller

Ana dağıtım panoları ve tali dağıtım panoları ile sigortalar, termik manyetik şalterler, kaçak akım röleleri parafudurlar

Periyodik Kontroller

Periyodik kontrol aralığı ve kriterleri standartlar ile belirlenmemiş iş ekipmanlarının periyodik kontrolleri...

Ortam Ölçüm Hizmetleri

İş yerinizin daha sağlıklı ve güvenli bir yapıya sahip olmasını sağlamak amacıyla iş yerindeki kişisel maruziyetlere yönelik...

Eğitim ve Danışmanlık

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanmış olan 191 adet eğitim modülü bulunmaktadır...