Sosyal medya portalları şirketlerin, markaların veya kişilerin kendilerini hedef kitlelerine istediği şekilde anlatabildiği, internetteki yeni nesil ve sürekli büyüyen portallarının genel adıdır.

Markalar, şirketler veya kişiler sosyal medya üzerinden hedef kitlesine genellikle bir ücret ödemeden kolaylıkla erişebilir. Daha da önemlisi insanlarla algısını, tarzını, düşüncesini paylaşabiliyor.

Bunun yanı sıra markalar söylemek istediklerini en iyi yansıtacak sosyal medya portallarını da seçme özgürlüğüne sahipler. Fotoğraflar, grafikler ve kısa videolar üzerinden tanıtım yapmak isterse Instagram’ı, sadece videolarla yansıtmak istediğinde Youtube’u, kurumsal bir duruş sergilemek için Linkedin’i ya da eğlence odaklı olmak için Snapchat’i seçebileceği gibi hepsi içinse sektöre devi olan Facebook’u tercih edebiliyor.

Sosyal medya tercih edilebilirlik açısından televizyon, gazete ve dergi gibi geleneksel ana akım medyaya her geçen gün fark atıyor.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya danışmanlığı hizmetimiz sayesinde profesyonel olarak yönetilen sosyal medya hesaplarınız üzerinden hedef kitlenizle ile iletişim kurun!

Sosyal Medya İçerik Hazırlama

Siz de sosyal medya pazarlamacılığı yöntemlerini etkin bir şekilde kullanmak için dijital pazarlama stratejilerinin vazgeçilmez bir adımı olan içerik hazırlama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medya Stratejileri

Markalar / firmalar sosyal medya çalışmalarını yaparken bir sosyal medya stratejisi ile hareket ederlerse daha başarılı oluyorlar.

Facebook ve Instagram Reklamları

Facebook ve Instagram üzerinden markanızın / firmanızın reklamını hedef kitle odaklı yaparak, bu dijital dönüşümde siz de yerinizi alabilirsiniz..

Sosyal Medya Danışmanlığı
sosyal-medya-danismanligi

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı kapsamında markanızın / firmanızın daha iyi bir noktaya gelebilmesi için birlikte çalışıyoruz. Tüm sosyal medya iletişim yükünü üzerinizden alıyoruz ve sosyal medyadan sağlayabileceğiniz en yüksek faydaya erişmenize yardımcı oluyoruz..

  • Sosyal medya portallarının ruhuna uygun markanız / firmanızın çizgisini belirliyoruz.
  • İçerik stratejinizi hazırlayıp, aylık takvimlerle sunuyoruz.
  • Çalışanlarınızın uyması gereken sosyal medya prosedürlerini belirliyor ve çalıştaylar düzenleyerek bu prosedürleri çalışanlarınıza aktarıyoruz.
  • Markanızın / firmanızın genel stratejisi ile uyumlu olarak dijitaldeki ana hedeflerini belirliyoruz.
  • Sosyal ağlardaki reklamlarınızı bütçelendiriyor ve bu bütçe doğrultusunda en uygun kanallarda reklamlarınızı yönetiyoruz.
  • Tüm aktivitelerimizi aylık olarak raporluyoruz ve sizinle birlikte bu raporları değerlendiriyoruz.

Artı Proses ile sosyal medya danışmanlığı hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Sosyal Medya İçerik Hazırlama
sosyal-medya-icerik-hazirlama

Sosyal Medya İçerik Hazırlama

Sürekli canlı kalmak zorunda olan sosyal medya platformlarının uygun bir şekilde düzenli beslenmesi zaruridir. Markanızın / firmanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı içerikler üretiriz. Blog yazıları (sektörel ve sizinle ilgili haber / makaleler), videolar, görseller ve gifler hazırlarız. Sosyal medya trendlerini sürekli takip ederek markanızın / firmanızın çağı yakalaması konusunda size yardım ederiz.

İçerik hazırlama hizmetimiz sayesinde, markanızı / firmanızı sosyal medyada görünür kılarken size de etkinlik, fırsat, yeni ürün ve hizmet tanıtımları gibi güncel paylaşımlarınızı doğrudan hedefe göndermenin avantajını yaşamak kalsın.

Artı Proses ile Sosyal Medya İçerik Hazırlama hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Sosyal Medya Stratejileri
Sosyal Medya Stratejisi

Sosyal Medya Stratejisi

Başarılı ticari adımlar atmak için dijital çağı yakalamak zaruridir. Sosyal medya artık ürün ve hizmetlerin tanıtılması konusunda en etkili yolları sunmaktadır. Artık satın alma davranışlarını etkileyebilecek sosyal medya stratejisi uygulamak mümkündür.

Sosyal medyanın ürün ve hizmet tanıtımında nasıl etkili olarak kullanılabileceğini bilen markalar / firmalar başarıyı daha hızlı yakalıyor.

Markanız / firmanız için bir pazarlama planlaması hazırlarken sosyal medyanın göz önünde bulundurmanız gereken küçük bir unsur olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak sosyal medya satışlar, pazarlama, markalaşma ve hedef kitleniz açısından önemli bir yere sahiptir.

Sosyal medya stratejisi oluştururken nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

1) Sosyal medya stratejisi oluşturulurken ilk dikkat edilecek nokta; markanın amacı.

2) Takipçi sayısı tuzağına düşmeme.

3) Sosyal medyanın en büyük faydalarından birisi tepkileri anlık olarak ölçebilmeniz.

4) Zamanlama.

5) Markanızı tamamen başkalarına emanet etmeyin.

Facebook ve Instagram Reklamları
Facebook and Instagram ads

Facebook ve Instagram Reklamları

Facebook ve Instagram her geçen gün reklamcıların vazgeçilmezi olmuyor. Facebook ve Instagram’ın mükemmel dataları Sosyal Medyada reklam vermeyi daha da cazip hale getirmekte. İnternet kullanıcıların Sosyal Medya’ya olan ilgisinin artması da bu verileri çok değerli hale getirmekte. Gözardı edilemeyecek kadar büyük olan bu ilgi bilinçli markaları ve firmaları facebook ve Instagram reklamları vermeye teşvik etmekte.. Facebook ve Instagram reklamcılığında olmazsa olmazlar mevcuttur. Bunları bilmeden kesinlikle reklam vermemenizi tavsiye ederiz.

Çok güzel bir kampanya planladınız, size bu kampanya için harika video, grafik görsel vb. içerikler hazırlamamız akabinde belirlediğimiz bütçe dahilinde sosyal medya reklamlarınızı yayınlıyor ve reklam analizlerini takip ediyoruz.

Facebook ve Instagram reklamcılığına dair size profesyonel hizmetler sağlıyoruz. Bu hizmetlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçin.