İş hayatı ve sektörel rekabet artış gösterdikçe promosyon ürünler de daha çok tercih edilmeye başlıyor.

Promosyon ürünleri, şirketlerin bilinirliklerini ve aynı zamanda müşterilerinin memnuniyetini arttırmak için kullanabilirsiniz. Markalar ve firmalar yeni yıl, bayram, kuruluş yıl dönümü vb. özel günlerde müşterilerine promosyon ürünlerini kuryelemek suretiyle veya elden teslim ederek  müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Özellikle markaların ve firmaların pazarlama departmanında çalışan personel firma ziyaretlerinde promosyon ürünleri de yanlarında götürerek muhataplarına hediye ederek prestijinizin artmasını birinci elden sağlamış oluyor.

Her sektörde promosyon / eşantiyon ürünlerden yararlanılması pazar payının da büyümesini sağlayıcı bir unsur olduğu yadsınamaz. Üretici, tedarikçi ve hizmet sektörü olsun her marka / firma, rakipleri arasındaki farklılığı ortaya çıkarabilmek için hedef kitlelerinin ihtiyaçları doğrultusunda bedava ürün dağıtımı yapmaya özen göstermektedir.

Ayrıca amacınıza ve bütçenize uygun promosyon ürün seçimi konusunda da size danışmanlık yapmaktan memnuniyet duyarız.

Ürünlerimizi daha detaylı incelemek için artpropromosyon.com  iştirakimizi inceleyebilirsiniz.

Kalemler / Kalem Setleri

Metal, Yarı Metal ve Plastik Basılı Kalemler

Duvar Saatleri

Metal ve Plastik Basılı Duvar Saatleri

Defterler / Ajandalar

Tarihli, Tarihsiz; Çizgili ve Kareli Basılı Defterler ve Ajandalar

Kupalar / Bardaklar

Porselen ve Seramik Kupalar ve Bardaklar

Takvimler

Hasır, Yapraklı ve Gemici Takvimleri

Powerbank / USB Bellek

Farkı Güçlerde Powerbanklar ve Farklı GB'larda USB Basılı Bellekler

Anahtarlıklar

Metal ve Plastik Basılı veya Özel İmalat Anahtalıklar

Kristaller ve Plaketler

Madalyalar, Kupalar ve Birbirinden Şık Ödüller

Kalemler / Kalem Setleri
kocaeli baskılı kalem

Promosyon Plastik, Metal ve Yarı Metal Kalemler

 

Promosyon kalem en çok tercih edilen promosyon ürünlerdendir. Hedef kitleniz tarafından sürekli ihtiyaç olan promosyon kalemler tanıtım için vazgeçilmez bir reklam materyalidir. Kalem modelleri olarak

 • Tükenmez kalem modelleri (Yarı Metal, Metal ve Plastik Tükenmez Kalem)
 • Dokunmatik kalem modelleri,
 • Kurşun kalem modelleri,
 • Fosforlu kalem modelleri

gibi pek çok promosyon kalem çeşidi mevcuttur.

Kalem kullanımı hayatın her alanında ihtiyaç duyulan bir gereksinimdir. Bu sebeple ister promosyon amacıyla ister uzun süreli olarak kendi kullanımınız için zengin ve renkli promosyon modellerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kalem ve Kalem Setlerimizi daha detaylı incelemek için artpropromosyon.com  iştirakimizi inceleyebilirsiniz.

Duvar Saatleri
kocaeli baskılı saat

Promosyon Baskılı Duvar Saatleri

 

Duvara asılan ve genellikle daha büyük olan sağlam dijital ve mekanik saatlere “duvar saatleri” denir. Ahşap, plastik, metal ve cam gibi farklı malzemelerden yapılabilen duvar saatleri, imajı büyük olduğundan ve şirket logosunu iyi gösterebildiği için şirketin promosyon ürünlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

En önemli hedef satış potansiyelini arttırmaktır Duvar saati, istediğiniz saat markasının ve türünün herhangi bir renk, boyut ve fonksiyonunda basılabilir. Şirketin gelişimini etkili bir şekilde teşvik edebilen kalıcı ve etkili reklam ürünlerinden biridir.

Duvar Saatlerimizi daha detaylı incelemek için artpropromosyon.com  iştirakimizi inceleyebilirsiniz.

Defterler / Ajandalar
Promosyon baskılı defter

Promosyon Baskılı Tarihli ve Tarihsiz Defterler

 

Şirketin ve markaların verebileceği ürünler arasında en çok tercih edilen promosyon ürünlerinden birisidir tarihli ve tarihsiz defterler (ajandalar) Tarihsiz defterler veya ajandalar baskı boyutları, renkleri ve baskı türleri farklılık göstermektedir ve oldukça geniş bir ürün yelpazesini siz değerli müşterilerimize sunabilmekteyiz.

Her sektörden markalar, şirketler, eğitim kurumları, sağlık kurumları ve insanların not alma alışkanlığı yadsınamaz bir gerçektir. Modası hiç bir zaman geçmeyecek olan defter ve ajandalar oldukça kullanışlı bir promosyon ürünüdür.

Defterlerimizi ve Ajandalarımızı daha detaylı incelemek için artpropromosyon.com  iştirakimizi inceleyebilirsiniz.

Kupalar / Bardaklar
kocaeli baskılı kupa

Promosyon Baskılı Seramik ve Porselen Kupalar

 

Şirket ve markalar tarafından sıkça kullanılan baskılı bardak, kupa ve termos ürünleri görünürlüğünüzü ve kurumsal imajınızı arttırmak için uygun çözümleridir. Bu basılı ürünleri kullanarak şirketinizi herkese açıklayabilir, yeni müşteriler kazanabilir ve satışları artırabilirsiniz. Diğer promosyon ürünlerinin aksine, promosyon bardaklar genellikle günlük hayatta kullanılır. Bu markanızın daha fazla insana ulaşabileceği anlamına gelir.

Kupalarımızı ve Bardaklarımızı daha detaylı incelemek için artpropromosyon.com  iştirakimizi inceleyebilirsiniz.

Takvimler
kocaeli baskılı takvim

Gemici, Masa Takvimi ve Hasır Takvimler

 

Markanıza özel gemici takvimi, müşterilere dağıtabileceğiniz en iyi promosyon ürünlerinden biridir. Çünkü takvim, potansiyel müşterilerin şirket adınızı ve iletişim bilgilerinizi sürekli göz önünde tutulması suretiyle akıllarına kazıyabilir..

Müşterileriniz takvimi geleneksel pazarlama yöntemlerinden ziyade yararlı bir hediye olarak görürler. Herkes takvimi kullanır. Bu nedenle, promosyon ürünlerinde en çok tercih edilen araçlardan biri takvimdir. İş yerinde etkin kullanılan ve üzerine küçük notlar almaya elverişli bir takvim türü ise  masaya yerleştirilen masa takvimleridir.

Takvimler göz alıcı bir konumda tutulmaları ve günde birkaç kez göz atılmaları sayesinde kuruluşunuzun bilgilerinin tekrar tekrar görülmesini sağlar. Az masrafla kalıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Takvimlerimizi daha detaylı incelemek için artpropromosyon.com  iştirakimizi inceleyebilirsiniz.

Powerbank / USB Bellek
Anahtarlik baskısı ve imalatı

Promosyon Powerbank ve USB Bellekler

 

Powerbank (Taşınabilir Güç Kaynağı)

Zamanımızda, akıllı telefonlar çok popüler olması ve pek çok kişinin  zamanlarının çoğunu akıllı telefon kullanarak geçirmesi şarj problemini ve mobil güç çözümünü gerektiriyor. Zaman zaman tüm günü dışarıda geçirmek, aşırı şarj tüketen oyunlar oynamak, sohbet etmek ve mobil internet kullanmak gibi aktiviteler mobil şarj cihazlarını bizim için vazgeçilmez bir araç haline getirdi. Bu nedenle, mobil güç (powerbank) promosyon ürünlerinde önemli bir yere sahiptir.

Bazı promosyon güç bankası (powerbank) modellerinde kalan gücü gösteren bir ekran bulunur. Bu, güç bankasını müşterileriniz için modern ve popüler bir hediye haline getirir. Mobil şarj cihazlarımız farklı renk ve güçlerde imal edilmektedir:

 • Siyah metal, gümüş metal veya mavi metal
 • Pembe, mavi veya siyah
 • Turuncu, sarı, yeşil, mavi
 • 2600 MAH PowerBank
 • 4000 MAH PowerBank
 • 5000 MAH PowerBank
 • 6500 MAH PowerBank
 • 7800 MAH PowerBank
 • 10000 MAH PowerBank
 • 15600 MAH PowerBank

USB Flash Sürücü (USB Bellek)

Teknolojinin sürekli gelişimi, farklı ürünlerin giderek hayatımıza girmesini sağlıyor. Daha önce hiç kullanılmamış birçok ürün, günümüzde vazgeçilmez olarak görülmeye başlanmıştır. Bu ürünlerden birisi de USB flash bellek adı verilen bir bellek kartıdır. Harici depolama için kullanılan bu kartlar sayesinde bilgisayar ortamından bilgi taşıyabilirsiniz. İhtiyaç duyulan ve yaygın olarak kullanılan flash bellekleri tanıtım amaçlı kullanmak mükemmel ve pratik bir çözümdür. Logolarınız bu ürünlerin üzerine lazer, UV, dijital tampon baskı veya uygun bir yüzeye serigrafi tekniği kullanılarak basılabilmektedir.

Powerbank / USB Belleklerimizi daha detaylı incelemek için artpropromosyon.com  iştirakimizi inceleyebilirsiniz.

Anahtarlıklar
kocaeli baskılı anahtarlık

Promosyon Baskılı ve Özel İmalat Anahtarlıklar

 

Promosyon anahtarlıklar hem ekonomik hem de kullanışlıdır. Pazarlamada rekabet çok önemlidir. Promosyon ürünleri rekabet gücünü artırmak ve ürün satışlarını artırmak için öne çıkıyor. Bunlar, satılacak ürünlere ek olarak sunulan çeşitli ürünleri içerir.

Anahtarlık neredeyse herkes tarafından kullanılan bir üründür. Müşterileriniz ve hedef kitleniz sizin logonuzu taşıyan anahtarlık kullandığında müşterilerinizin çevresindeki kişiler tarafından markaya olan sempati artar ve markaya yeni potansiyel müşteriler getirir. Bu dinamik döngü sayesinde şirketinizin / markanızın reklam ve tanıtım kanallarına fiyatı uygun bir materyal eklenmiş olur. İstenilen renk, boyut ve işlevde logonuz, istenen anahtarlık tipine basılabilir. Promosyon baskılı veya size özel şekilde imal edilmiş anahtarlar şirketin ve markaların gelişimini etkili bir şekilde teşvik edebilecek dayanıklı ve etkili ürünlerden biridir.

Anahtarlıklarımızı daha detaylı incelemek için artpropromosyon.com  iştirakimizi inceleyebilirsiniz.

Kristaller ve Plaketler
kocaeli baskılı plaket

Promosyon Ödül Kristalleri ve Plaketler

 

Kristal plak, manevi değeri olan bir üründür.Yazıtları, sembolleri veya sembolleri farklı boyutlarda herhangi bir malzemeden yapılmış farklı tasarım formlarına sahiptir ve temel olarak belirli bir başarı veya onur yönünde verilir. Esas olarak şirket organizasyonuna dayanan plak uygulaması da zamanımızın kişisel yaşamına etkili bir şekilde girmiştir. Günümüzde insanlar kendilerine, akrabalarına, arkadaşlarına ve arkadaşlarına farklı değerler ve anlamlar taşıyan plaklar sağlama fırsatına sahipler. Gelişmiş baskı teknolojisi sayesinde farklı amaçlar için plaklar çok verimli bir şekilde tasarlanabilir.

Özellikle dünyanın dört bir yanında, 21. Türkiye Türkleri için tasarlanmış özel plaklara sahip insanlar kişiselleştirilmiş plak hizmeti alabilirler, çünkü özel durumlarda kendini en popüler özel hediyelerden biri olarak bulur. Bu durumda, sevdiklerine bir hediye vermek isteyenler ama ne vereceğinden emin olamayanlar için hediye olarak kişiselleştirilmiş bir plak tercih ediyorlar.Bu hediyeler hem görsel hem de ruhsal olarak büyük bir etkiye sahip olacaklar.

Kristallerimizi ve Plaketlerimizi daha detaylı incelemek için artpropromosyon.com  iştirakimizi inceleyebilirsiniz.