İnternet reklamcılığı, ölçülebilirlik açısından her zaman güvenilir oldu. Dijital pazarlamanın en büyük iddiası, tamamen analitik verilerle ortaya koyulabilen, yorumu olmayan rakamları ortaya çıkarmasıydı. Reklamcılığa çağ atlattı ve normları çok farklı yeni bir internet reklamcılığı alanı böylece doğmuş oldu.

Reklamlarımızın kaç kere tıklandığını, tıklanan reklamdan nasıl bir geri dönüş aldığımızı hep bildik. Yani kısacası yaptığımız yatırımın bize geri dönüşünü (ROI) hesaplayabildik. Ortaya çıkan reklam ağları sorgulanmaya da bu şekilde başladı, reklamların ne kadar görünür olduğu, ‘daha tıklanabilir’ olmak için ne gibi yollar izlenebileceği tartışılageldi.

Web Sitesi Tasarımı ve Programlama

Responsive (mobil uyumlu), özel tasarım veya şablon profesyonel web sitesi tasarımları ve programlama hizmeti..

SEO (Arama Motoru Optimizayonu)

Web sitenizi arama motorlarında (Google, Yandex vb.) yükseltmek için olmazsa olmaz çalışmalar bütünü..

Web Sitesi İçerik Yönetimi

Mevcut web sitenizin içeriklerini sizinle birlikte düzenleyerek sitenizin güncel kalmasını sağlıyoruz..

Domain, Hosting, SSL ve Mail Hizmeti

Web alan adı (com, com.tr, net, org vb.), web sunucu ve kurumsal mail hesabı sahibi olmanız için çalışıyoruz..

Web Sitesi Tasarımı ve Programlama
gebze web sitesi

Web Tasarım ve Ötesi

Web tasarım sektöründe profesyonel işlere imza attık. (referanslarımız için tıklayın) Web Tasarım hususunda uzun yılardır profesyonel olarak ajans hizmetleri vermekteyiz. Amaca uygun, özgün, güncel web tasarım trendlerine uyumlu ve yeni teknolojileri sıkı bir şekilde takip ederek projeleri hayata geçiriyoruz.

Özgün grafik tasarım ve animasyonlu görsel içerikler hazırlayarak web sitenize ekleyerek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik uyumu ile fark yaratan bir işi yayına alıyoruz.

Ayrıca size profesyonel bir web sitesi  hazırlamanın yanında size sağlayacağımız kontrol paneli üzerinden web sitenizi sürekli güncel tutmanızı sağlıyoruz, eğer buna vaktim yok derseniz sizin için bu görevi biz devralıyoruz. Hedef kitlenize ürün / hizmetlerinizi daha aktif bir şekilde lanse etmeniz için arama motoru optimizasyonu gibi farklı hizmetler de sunmaktayız.

Yıllardır çok özel projelere imza atarak ve yayın sonrası destek ilkemizle müşterilerimizi olabildiğince memnun ettik.

Web tasarım yaptırmak, detaylı bilgi almak, var olan sitenizde değişiklik  / güncelleme yapmak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

SEO (Arama Motoru Optimizayonu)
Googleda yükselme

SEO Hizmeti ile Google’da Yükselmeye Hazır Mısınız?

SEO, Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) sözünün kısaltmasıdır,

Her geçen gün ülkemizde internet pazarı büyümekte ve gelişmektedir. Seo Uzmanlığı da burada devreye girmektedir. Ülkemizde Pazar bu kadar genişlerken rekabet oranı da her geçen gün artmaktadır. Seo’nun en önemli değeri üst sıralara çıkarak daha çok müşteri kazanmaktır. Fakat üst sıralara çıkmanın da belli şartları bulunmaktadır. Seçenek olarak Google Ads üzerinden reklam verilmeli (anlık çözüm) ya da bir seo uzmanı (uzun vadeli çözüm) ile çalışılması.

İşinde uzman bir SEO uzmanı tarafından alacağınız hizmetle doğru ve risk almadan çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Her sektörde başarı süresi değişmekte ve rekabet ortamına göre iş başlangıcında tahmini süre verilmektedir.

  • Profesyonel SEO hizmetimizden faydalanarak süreci hızlandırabilirsiniz.
  • Web sitenizi kısa sürede ve SEO bütçeniz çerçevesinde zirveye taşıyacağız,
  • En uygun fiyatlar ile SEO uzmanı desteği sağlıyoruz.

Arama motorlarındaki (Google, Yandex, Yahoo, Bing vb.) konumunuzu yükseltmek, dijital pazarlama faaliyetlerinizi daha geniş kitlelere duyurmak, firmanızın ve rakiplerinizin gerçek potansiyelini yüksek bir doğrulukla analiz etmek için bir SEO hizmeti almanız kaçınılmazdır.

Web Sitesi İçerik Yönetimi
CMS; Web Sitesi Panel; website içerik düzenleme; internet sayfası ayarlama; internet sitesi yazıları yazma; internet sitesi fotoğrafları düzenleme; web sitesi ürünleri düzenleme;

Web Sitesi İçerik Yönetimi Nedir?

Web sitenizin tasarımı / programlaması yapıldı ve yayına alındı sıra asıl elzem olan kısma geldi. Site içeriklerinin hazırlanması ve siteye eklenmesi. Peki site içeriği neden sitenin görselliği kadar önemli?

Günümüzde dijital dünyada içerik konusu fazlasıyla önemlidir. Dijital dünyanın kullanıcıları internet çöplüğünden sıyrılarak artık çok daha kaliteli içerikleri tercih etmektedir; içerik açısından yanlış ve özensiz sitelerde vakit geçirmemektedir. Bu durum firmanızın internetteki itibarından tutunda arama motorlarındaki sıralamasına kadar pek çok şeyi etkilemektedir.

Bu bağlamda web sitesinin değer kazanması ve insanların uzun süre kaldığı bir platform olabilmesi için kaliteli içerik üretilmesi çok önemlidir. Ziyaretçilerin web sitesinde uzun süre zaman geçirmesini istememizin yegane sebebi ise; arama motorlarının uzun süre kalınan siteleri daha çok önemseyip, üst sıralarda çıkarmasıdır. Bu sebeple web site içerik yönetimi planlı ve profesyonel yürütülen bir çalışmayı zorunlu kılar. Eklenen içeriklerin özgün olması, kullanılan doküman – resimlerin SEO kurallarına uygun hazırlanması, devamlı güncellenmesi ve sosyal medya ile desteklenmesi web sitenizi daha görünür kılacaktır.

Web sitesi içerik yönetimi hizmetimiz burada devreye giriyor. İçerik yöneticisi yazı, fotoğraf, imaj ya da video; bütün bu içeriği kurallarına uygun olarak ve ziyaretçiler için açık ve anlaşılır şekilde sitenize ekleyerek, sitenizin güncel kalmasını sağlıyoruz veya bu işlemleri kendiniz yapmak isterseniz size danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Domain, Hosting, SSL ve Kurumsal Mail Hizmeti
Alan Adı; Hosting; Web sitesi Barındırma; SSL; Kurumsal Mail; Şirket E-Postası;

Domain (Alan Adı), Hosting (Web sitesi Barındırma), SSL ve Kurumsal Mail Hizmeti

 

Hosting Nedir? 

Hosting, tam Türkçe karşılık olarak barındırma anlamına gelen bir kelimedir. Türkçe anlamından da anlaşılacağı üzere hosting bir veriyi herhangi bir yerde barındırmak anlamına gelmektedir.

Hosting Hizmetimiz.

Çoklu internet omurgası ve SSD altyapılı sunucularımız üzerinden sağladığımız hosting paketleriyle ile 10 kata kadar ekstra performans sağlayabilirsiniz.

Ayrıca; özel LiteSpeed optimizasyonumuz ile WordPress projelerinizde Server-WordPress arasında kesintisiz dinamik bağlantı oluşturur. SEO değerlerinizi yükseltir ve ziyaretçilerinizin web sitenize jet hızında ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Domain (Alan Adı) Nedir ?

Domain, web sitenize tarayıcı üzerinde kolayca ulaşılmasını sağlayan isimdir. Eğer domain (alan adı) olmamış olsaydı internet üzerinde web sitelerine giriş yapabilmek için IP adreslerini aklımızda tutmamız gerekecekti. Örneğin firmamızın sitesine giriş yapabilmek için aklınızda tutmanız gereken ip adresi 172.104.151.252 olacaktı. Bu karmaşık sayıları aklımızda tutmak zor olacağı ve daha anlaşılabilir hale gelmesi için alan adı keşfedilmiş. Bu sayede firmamızın sitesine IP yazmak yerine artiproses.com alan adı üzerinden ulaşılabilmektedir.

Domain (.com .net .org .com.tr .gen.tr .name vb..) Hizmetimiz ?

Alan adınızı seçmeniz ve tescil etmeniz (almanız) konularında sizlere danışmanlık yapıyoruz. Bu danışmanlık hizmetiyle birlikte rakipsiz ve ücretsiz bir çok hizmeti de almaya başlarsınız. Ücretsiz park sayfasını özelleştirebilir, hosting hizmetlerinizi satın alacağınız zamana kadar sizleri arayanlara kolayca ulaşabilecekleri kontak bilgilerinizi web üzerinden verebilirsiniz. Ayrıca 1 adet kurumsal mail adresi hesabını da ücretsiz olarak sağlamaktayız.SSL Nedir?

SSL internet ortamında çok karşılaşılan kavramlardan biridir. Genellikle alışveriş sitelerinde oldukça sık rastlanmaktadır. SSL’in açılımı Secure Socket Layer‘dır. Türkçe anlamıysa Güvenli Giriş Katmanı‘dır. SSL kişisel gizlilik ve güvenilirlik sağlayan, network üzerindeki bilgi transferi sırasında bilginin bütünlüğü ve gizliliği için sunucu ile istemci arasındaki iletişimin şifrelenmiş şekilde yapılabilmesine imkan veren bir güvenlik protokolüdür diye tanımlayabiliriz.

SSL Hizmetimiz:

Hosting hizmeti sağladığımız tüm müşterilere ilk yıl bedava SSL hizmeti sağlıyoruz. Ayrıca mevcut web siteniz için SSL sertifikası temini ve yapılandırma konusunda hizmet üretiyoruz.

SSL Sertifikalarının Google arama sonuçlarında çok önemli bir yeri vardır.Kurumsal Mail (Şirket E-Postası) Nedir ?

Kurumsal kimliğinizin belki de en önemli unsurlarından biri olan kurumsal e-posta adresi şirket uzantısını taşıyan mail hesaplarına verilen isimdir.

Kurumsal Mail Hizmetimiz: 

Sunucu altyapısı üzerinden Webmail paneli ile sık kullandığınız web tarayıcınızdan e-posta ve daha fazlasına anında erişmenizi sağlayabiliriz veya Yandex Kurumlar İçin Mail Hizmeti ile size her tür platformdan (PC, Laptop, Cep Telefonu) mail hesaplarınıza erişme ve yönetme imkanı sağlayabiliriz.