ARTI PROSES OLMADAN ÖNCE…

… Biz Ütopya Reklam Danışmanlık’dık. Ütopya 2009’da üç arkadaş girişimi üzerine kuruldu: 1 Grafiker, 1 Web Yazılımcı, 1 Pazarlama Sorumlusu olarak. Kocaeli’nin kalbi İzmit’de ilk projelerimiz üzerinde çalıştık. Müşterilerimize bazen uzaklardan da hizmetler üreterek çok yönlü bir deneyim kazandık.

Ne Yaparız?

İş geliştirmenin tüm alanlarını destekleyen yaratıcı bir ajansız: İnternet ve sosyal medyadaki etkinliklerin geliştirilmesinden tanıtım materyallerinin hazırlanmasına ve kurum içi ve dışındaki iletişim stratejilerine kadar.

Artı Proses, çeşitli alanlarda uzman bir grup tarafından yaratılmıştır – deneyimli programcılar, grafik tasarımcıları, metin yazarları ve halkla ilişkiler uzmanları bizimle birlikte çalışır. Artı Proses olarak, işletmelerin imajını oluşturma ve müşteriler, iş ortakları ve çalışanlar ile etkili iletişim kurma konularında geniş çapta hizmetler üretiyoruz. Pek çok şirket desteğimizi kullanıyor, çoğu bizimle sürekli işbirliği yapıyor (bknz: Reklam Danışmanlığı Hizmetimiz). Her müşteriye ayrı ayrı özen gösterir, maximum empati göstererek firmanızı özel olarak ele aılırız.

İlkelerimiz
> Tüm projeler için en etkili ve en uygun çözümü bulmak,
> ``Her zaman daha iyisi vardır`` sloganını benimsemek,
> Müşteri odaklı ve dürüstlük ilkesiyle çalışmak,
> Sürekli gelişen teknolojileri takip ederek, en iyisini hedeflemek,
> Sosyal sorumluluk projelerine tam destek vermek,

Saygılarımızla;

Halil İbrahim ÖZŞEN
- Genel Koordinatör
Faaliyet Alanlarımız

Masaüstü Yayıncılık

Baskı Çözümleri