Prodüksiyon kelimesi, Fransızca “production” kelimesinden dilimize kazandırılmıştır. Yapım, üretim anlamına gelen production; Gösterme, ortaya koyma, ürün, yapım gibi Türkçe karşılıkları vardır. Dilimizde daha çok video, televizyon ve reklam terimi olarak kullanılmaktadır.

  • Tanıtım Filmi çekimleri,
  • Reklam Filmi çekimleri,
  • Eğitim Videoları hazırlanması,
  • Animasyon film tasarımları

gibi bir çok hizmet prodüksiyon hizmeti kapsamında değerlendirilir ve her biri kendi içerisinde alt kategorilere dallanır.

Gelişen teknoloji ve internet kullanımı hızlı tüketim mecralarının oluşmasını sağladı. Sosyal medya kullanıcıları, metin tabanlı içeriklerden ziyade çoklu zeka kavramının hızla yaygınlaşması temeli ile göze ve kulağa hitap eden video içerikleriyle çok daha ilgili.

Markanızın sektörde öne çıkabilmesi için tanıtım videolarına ihtiyacınız kesinlikle vardır. Sosyal medyada hesaplarına sahip olmanız ve düzenli paylaşım yapmanız yetmeyecektir. Takipçilerinizin dikkatini çekmek için video kullanımı en akılda kalıcı çözümdür.

Markanız için tanıtım filmleri çekiyor; ürün ve mekan tanıtımları yapıyoruz. Özgün metinler ve sloganlar yazıyor, seslendirme hizmeti veriyoruz. Drone ile özel havadan çekimler düzenleyerek fark yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Tanıtım Filmi

Fotoğraf, video ve grafik animasyonların harmanlanması ile hazırladığımız tanıtım filmleri ile her mecrada marka bilinirliğini maksimuma çıkarın.

Reklam Filmi

Dilerseniz cast ve prodüksiyon ile çok daha kapsamlı videolar hazırlayarak markanızın değerini büyük kitlelere ulaştırabiliriz.

Eğitim Videoları

Eğitim içeriklerinizi video, videolu sunum ve animasyon videosu olarak hazırlayarak eğitimlerinizi interaktif ortamlara taşımanıza yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Fotoğraf Çekimi

Ürün, mekan, katalog, kongre, fuar, basın vb. çekimlerini firmanızın ihtiyaçlarına uygun olarak yapıyoruz.

Sanal Tur

360 Derece Sanal Tur VR, potansiyel müşterilerinize zeminden tavana kadar eksiksiz bir 3 boyutlu sanal gezinti keyfi sunar..

Metin / Slogan Yazımı

Alt yapısı sağlam reklam metnleri ile dikkatleri üzerinize çekiyor ve ürün / hizmetlerinizin bilinirliliğinin artırmanızı sağlıyoruz..

Tanıtım Filmi
Tanıtım Filmi

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi ve Montajı

Bir projeyi anlatmanın en etkili yolu kaliteli bir tanıtım filmine sahip olmaktan geçiyor. Günümüzde internet kullanıcıların büyük bir çoğunluğunu video içerikler tüketiyor.

Tanıtım filmleri, basılı mecralardaki iletişim faaliyetlerinden açık ara önde bir etki yaratmaktadır. Çünkü modern çağın insanları, internet mecralarındaki yazı karmaşasından kaçarak video izlemeyi seçmektedir.

Teknolojinin ve rekabetin her geçen gün arttığı günümüz şartlarında, firmaların ve markaların tanıtım filmleri ihtiyacı olmazsa olmazlarımız arasına girmiştir. Firmanızın ürünlerinin veya hizmetlerinin bilinirliğini arttırmak amacıyla yapılması gereken tanıtım videoları hedef kitlenizi etkilemenin en mükemmel çüzümlerindendir.

Artı Proses ile kurumsal tanıtım filmi çekimi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Reklam Filmi
kocaeli reklam filmi

Reklam Filmi Çekimi ve Montajı

Reklam Filmleri , Tanırım Filmlerinden farklı olarak firma, ürün veya hizmetleri hedef kitleye kapsamlı olarak  tanıtmak yerine çok daha kıza ve öz bir şekilde daha geniş kitleler üstünde tesirli olmak için oluşturulur.

Reklam filmlerinde kapsamlı bir analiz, cast (oyuncu seçimi) ve incelikli metinler kullanılacağı için bütçesi çok daha yüksektir.

Reklam filmi çekimleri gerek seslendirmesi, senaryosu, animasyonları, efektleri ile bir bütün olmak zorundadır. Bunlardan biri bile eksik olursa yapılan tüm çaba, verilen tüm emek bir anda boşa gidebilir.

Reklam filmi çekiminde sadece kullanılan ekipmanlar değil işini son derece ciddiye alan uzman bir kadro bu işin olmazsa olmazlarındandır.

Hedefine tam olarak ulaşmak isteyen ve henüz işin başında olup uygun adımlarla ilerlemek isteyenler için Artı Proses çözümler üretir.

Eğitim Videoları
Ders Video Çekimi ve Montajı

Eğitim ve Ders Videosu Çekimi ve Montajı

Eğitim ve ders videoları ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz. Eğitim filmlerine çok farklı alanlarda ihtiyaç duyulmaktadır;

  • Çalışan İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri,
  • Çalışan Mesleki Eğitimler,
  • Uzaktan Eğitim,
  • Okul Ders veya Sınavlara Hazırlık Videoları

bunlardan bazılarıdır.

Slayt ve efektlerle zenginleştirilmiş eğitim videoları hazırlıyoruz.
Eğitim ve ders videoları çekiminde ses ve görüntü kaydı profesyonel kalitede yapılmaktadır.

İsterseniz de mevcut eğitim içeriklerinizi (video, sunum, animasyon) eğitim videosu olarak montajlıyoruz.

Ders ve eğitim videolarını interaktif flash bellekler şeklide teslim ediyoruz ayrıca dilerseniz. sunucu üzerinden özel menülü yazılımlar üzerinden online olarak şifreli veya şifresiz olarak  yayınlıyoruz.

Kurumsal Fotoğraf Çekimi
Kurumsal-fotografcilik

Kurumsal ve İş Dünyası Fotoğraf Çekimi

Firma, Kurum ve Kişilere Özel Tanıtım, Reklam, Ofis, Mağaza ve Fabrika Tanıtım Çekimleri yapıyoruz

Ürün fotoğraflarınızın çekimini İzmit’deki ofisimizde; Dilerseniz sizin ofisinizde, fabrikanızda veya çalışma sahanızda gerçekleştirebiliyoruz.

Otel, Hastane, Fabrika iç mekan ve dış mekan fotoğraf çekimlerinden önce ekibimiz ile işletmenizde keşif gezisi yapıyor ve çekim gününü planlıyoruz.

Her türlü kurumsal görsel ihtiyacınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sanal Tur
Otel, Emlak, Emlakçı, Okul, Kolej, Kreş, Cafe Sanal Tur VR Çekimi;

360 Derece Sanal Tur Çekimi

Sanal Tur VR, müşterilerinize dikey zeminde zeminden tavana, yatay zeminde duvardan duvara kadar 360 derecelik eksiksiz bir 3 boyutlu sanal turlama imkanı sunar.

İç mekan ve dış mekanda yapılabilen panaromik çekimlere montaj aşamasında ses, video gibi mesajınızı artıracak interaktif öğeler eklemenin yanında grafik unsurlar ve yazılar eklenerek etki daha da artırılabilmektedir.

Çekim yapılacak lokasyonlar önceden keşfedilerek ve eklenecek interaktif unsurlar belirlenerek fiyat analizi yapılmaktadır.

Mekan, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımına Sanal Gezinti uygulaması hızlı ve etkili bir çözümdür.

Sanal Tur (Gezinti) hizmetimizle ilgili detaylı bili almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Metin / Slogan Yazımı
marka sloganı; firma sloganı; slogan; reklam filmi yazısı; tanıtım filmi yazısı; senaryo yazımı;

Tanıtım Metni ve Firma Slogan Yazımı

Tanıtım Metin Yazımının Önemi
Firmanızın tanıtımı, ürün veya hizmetlerinizin bilinirliği açısından, iyi bir reklam metni hazırlamak oldukça önemlidir. Tanıtım metninizin dinamikleri ne kadar sağlam olursa, o kadar fazla müşterinin dikkatini çeker. Sizin için itinayla yazılan birkaç söz, hedef kitleniz tarafından itibarınızı artıracak bir anahtardır. Böylelikle, hem firmanızın, ürünlerinizin, hizmetlerinizin değerini artırır hem de dikkat çekerek akılda kalma olanağı sağlanmış olur.

Neden Slogan?
Slogan, firmanız için temel bir yapı taşına benzer. İyi yaratılmış bir slogan dilden dile dolaşarak zahmetsiz bir şekilde firmanızın / markanızın büyük kitlelerce bilinmesine olanak sağlar. Sağlam bir slogan ile firmanızın asıl amacını vurgulamak, hedef kitlenizle kurduğunuz iletişim açısından önemlidir.

Sizin için yaratıcı işleri hazırlamayı ve sizi rakiplerinizden ayırmak öncelikli hedefimizdir.

Firmanız fark yaratması ve sıradan bir isim olmaktan çıkarak başarıya ulaşmasını sağlamak için bizimle iletişime geçin.