Masaüstü Yayıncılık (Desktop Publishing / DTP), broşür, el ilanı, katalog, kitap, dergi, kullanım kılavuzu, pazarlama materyalleri vb. pek çok  tanıtım materyallerinizin çeşitli vektörel / pixel tabanlı programların ve görüntü dosyalarının kullanılması ile oluşturulması sürecidir.

Masaüstü Yayıncılık (DTP) hizmetleri hususunda kapsamlı bir portfolyo ve tecrübeye sahibiz. Uzmanlığımız kapsamında çevrimiçi (online) ve basılı belgeler oluşturmakta ve dilerseniz bunları istenen pazar için optimize etmeye hazırız.

Masaüstü Yayıncılık hakkında ihtiyaçlarınızı analiz etmemiz veya sizin belirlediğiniz mevcut ihtiyaçlarınıza yönelik bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Katalog Tasarımı

Katalog Tasarımı reklam ve tanıtım açısından önemi yadsınamayacak görsel iletişim ve pazarlama aracı olan kataloglarınız ile fark yaratın.

Broşür / El İlanı Tasarımı

Web sitenizi arama motorlarında (Google, Yandex vb.) yükseltmek için olmazsa olmaz çalışmalar bütünü..

Kitap / Dergi Tasarımı

Mevcut web sitenizin içeriklerini sizinle birlikte düzenleyerek sitenizin güncel kalmasını sağlıyoruz..

Afiş / Poster Tasarımı

Web alan adı (com, com.tr, net, org vb.), web sunucu ve kurumsal mail hesabı sahibi olmanız için çalışıyoruz..

Katalog Tasarım Hizmeti
Katalog tasarım ve baskı hizmeti

Kurumsal / Kreatif Katalog Tasarımının Önemi

Katalog Tasarımı firmanıza ya da markanıza ait her türlü ürün, hizmet ve çalışma projelerinizi nihai kullanıcı ve müşterilerinize sunmanızda, ürün ve hizmetlerinizin reklamlarını yapmanızda en vazgeçilmez iletişim araçlarından biridir ayrıca firmanızda ki tüm ürünleri ve oluşturmuş olduğunuz kampanyaları tek bir çatı altında toplayabileceğiniz en ideal baskı türü Katalog olmaktadır.

Ürün / Hizmet Kataloglarını, sadece tasarım kalitesi ve özgünlüğü olarak ele almamalısınız; Güzel bir tasarım akabinde gerçekleştirilecek olarak kaliteli baskı, katalog çalışmasının albenisini oldukça artırmakla birlikte hedef kitlenizin gözünde prestijinizi artırıcı bir unsurdur.

Firmanızın / markanızın kurumsal kimlik bütünlüğüne uygun modern, özgün bir tasarım ile kurumsal katalog veya kreatif katalog tasarımları yapıyoruz.

Ayrıca, interaktif bir çağda yaşadığımız gerçeğine istinaden halihazırda bulunan mevcut veya sizin için hazırlayacağımız yeni kataloğunuzu e-katalog (online katalog) şeklinde düzenleyerek sayfa çevirme efektleri ile estetik bir şekilde web sitenize eklemenizi, hedef kitleniz ve müşterilerinize e-posta olarak veya whatsapp üzerinden sadece bir bağlantı linki olarak göndermenizi sağlıyoruz. e-katalog hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için Tıklayın.

Broşür / El İlanı Tasarımı
Firma tanıtımı

Broşür / El İlanı Tasarımı

İnsanların yoğun olduğu bölgelerde elden dağıtılarak veya işyerleri / konut posta kutularına bırakılmak suretiyle istenilen hedef kitleye ulaşmada yardımcı olacak basılı reklam malzemesidir. Diğer tanıtım materyallerine kıyasla daha uygun fiyatlı ve pratik ama daha çarpıcıdır. Duyurulmak istenen konu, kampanya, ürün el ilanı üzerinden işlenebilir.

İçeriği özenle seçilmiş ve tasarımı iyi yapılmış bir el ilanı ürün satışı yada hizmet tanıtımını arttırmada önemli bir etkendir. İyi bir tasarımsa uzmanlık gerektirir. El ilanı tasarımı için gerekli doneleri kurumunuzdan temin ediyor, donelerde (içerikler) yer alan texleri reklam metni olarak düzenliyor ve hedef kitle taleplerini sizinle birlikte analiz ederek özgün tasarımlar yapıyoruz. Yapılan tasarım için onay almamız akabinde dilerseniz, istediğiniz adete göre yüksek kaliteli dijital veya ofset olarak baskısını da sizin adınıza çözüm ortaklarımızla yapıyoruz.

 • Tek Taraflı A4 El İlanı
 • Tek Taraflı A5 El İlanı
 • Tek Taraflı A6 El İlanı
 • Çift Taraflı A4 El İlanı
 • Çift Taraflı A5 El İlanı
 • Çift Taraflı A6 El İlanı
 • Tek Kırımlı, Çift Yön A4 El İlanı
 • Çift Kırımlı, Çift Yön A4 El İlanı

Standart çeşitleri bulunan el ilanlarının dilerseniz ebatları özelleştirilebilir.. Fiyatlar ürünün özelliklerine ve adetine göre belirlenmektedir.

El ilanı tasarım ve basımı için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Kitap / Dergi Tasarımı
Kitap ve Dergi Tasarımı

Kitap / Dergi Tasarımı

Tasarım yapmak meşakkatli, tecrübe ve titizlik gerektirir. Özellikle kitap ve dergi tasarımı extra emek ve özen gerektirmektedir. Bunun farkında olarak kitap ve dergi tasarımlarınız için son derece özenli bir çalışma yürütmekteyiz.

Markanıza ait olan bir derginin yada yazmış olduğunu bir kitabın tanıtımını, etkili tasarımlar ile güçlendirmek için yanınızdayız.

Kitap ve dergi tasarımında uygulanması önemli birtakım hususlar vardır. Bu konuları aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

Kitap ve dergi tasarımında yapılması gereken uygulamalar;

 1. Örnek bir dosyanın oluşturulması gerekir.
 2. Doküman oluşturulmalıdır. Bu aşamada gerekli olan tüm belge ve bilgilere sahip olmamız gerekir.
 3. Kalıp sayfaları oluşturulmalıdır.
 4. Kitap veya dergilerin karakter özellikleri ve font typeları belirlenmelidir.
 5. Paragraf özellikleri ve stilleri belirlenir.
 6. Kullanılan stillerin ön izlemesi ve kontrolleri yapılır.
 7. Kapak tasarımlarının yapılması ve sayfa düzenlerinin oluşturulması ile süreç tamamlanır.

İşimizi tutku ile yapıyor ve tasarım çalışmalarınızı bir bütünlük içerisinde hayata geçirmeye gayret ediyoruz. Kitap ve Dergi Tasarımlarınızda bizi tercih ederek beklentilerinizi en üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Afiş / Poster Tasarımı
Kocaeli Afiş ve Poster Tasarımı

Afiş ve Poster Tasarımı

Afiş / Posterler bilgilendirme, duyurma, tanıtma ve de özellikle dikkat çekme amaçlarına hizmet eden ve görsel unsurlarla mesajınızı iletme tekniklerinin ağırlıkla kullanıldığı, belirli ölçülere sahip tasarım materyallerindendir.

Afişler bulundukları bölgedeki insanları bir hizmet, ürün veya etkinlikle ilgili bilgilendirme amacıyla hazırlanan, duvarlara, direklere veya panolara yapıştırılan sanatsal anlamları da içerisinde barındıran basılı ilanlardır.

Tasarımlar sergilenecekleri yerlere göre iki farklı gruba ayrılmaktadır, bunlar iç mekan afiş / posterler ve dış mekan afiş / posterlerdir.

Kreatif, özenli ve hedefe yönelik afiş ve poster tasarımları yaptırmak ve dijital / ofset basımını yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.