Sürekli gelişen basım sektöründe gelişen teknolojileri yakın takip ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünün hangi baskı tekniğine daha uygun olduğunu analiz ederek, temrin süresini de dikkate alarak üstün kaliteli baskı çözümleri sunuyoruz.

Matbaa ve dijital baskı tesisleriyle irtibata geçerek fiyat analizi yapma, basım sürecini takip etme vb. zahmetlerden sizi kurtararak ve makul iskonto anlaşmalarımızdan siz değerli müşterilerimi istifade ettirerek zaman ve bütçe konusunda sizi tasarrufa geçiriyoruz.

Artı Proses olarak, müşterileri memnuniyetini ilkelerimizin başında yer almaktadır ve bu hedef izinde hizmetin her aşamasında süreci yakından takip ederek talep ettiğiniz ürünlere en uygun çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sektör fark etmeksizin az adetli veya çok adetli basılı materyal ihtiyaçlarınız konusunda size danışmanlık yapıyoruz. Kartvizit çeşitleri, antetli kağıt, antetli zarf, bloknot, sertifka, bayrak, sunum dosyası, el ilanı, broşür, katalog, dergi, kitap kutu ambalaj, davetiye, etiket (sticker), magnet, afiş, poster, takvim, amerikan servis ve daha pekçok ürünümüzle müşterilerimize memnuniyeti garanti ediyoruz.

Dijital Baskı

Az adet baskılarınızda pratik, düşük fiyatlı, yüksek haliteli ve en hızlı çözüm.

Ofset Baskı

Çok adetli işlerinizde kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel baskılar.

Serigrafi Baskı

Tahta, metal, porselen, taş, cam, kumaş vb. yüzeylere kalıcı baskılar için ideal çözümü sağlıyoruz.

Tampon Baskı

Her türlü kavisli, buruşuk yüzeyler üzerine, baskı yapılabilmesine imkan sağlayan tekniktir.

Dijital Baskı
kocaeli - izmit baskı çözümleri

Dijital Baskı Hizmeti

Günümüzde dijital baskı teknolojileri çok hızlı bir şekilde sürekli gelişmektedir. Ofset baskı yöntemlere göre, özellikle az adetli işlerinizde daha avantajlı, az maliyetli bir çözümdür.

Peki Dijital Baskı nedir ?

Bilgisayar ortamında tasarıma dönüştürülen kreatif fikirlerin gelişen dijital baskı teknolojileri sayesinde hızlı ve kaliteli olarak basımlarının gerçekleşmesi işlemidir.

Dijital baskı denildiği zaman genellikle akla gelen ilk şey tabela ve cephe giydirme gibi büyük ebatlı ürünlerdir. Ancak dijital baskının kullanım alanı çok daha geniştir. Siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre; kartvizit, el ilanı, broşür, etiket (sticker), ajanda, takvim, defter, cepli dosya, kanvas tablo, vinil (branda) baskı, folyo baskı, cast folyo baskısı, one-way-vision baskısı vb. bek çok farklı ürün hazırlanabilir.

Dijital baskının tercih edilme sebeplerinden bazıları şunlardır:

 • Zamandan Tasarruf
  • Çok kısa sürede bir ürün / hizmet tanıtım materyali bastırabilirsiniz.
 • Az Adette Maliyet Düşüklüğü
  • Çok adetli baskılarınızda ofset uygun fiyatlı olmakla birlikte az adetli baskılarınızda dijital baskı çok daha avantajlıdır.
 • İhtiyaç Kadar Basım Yaptırma Opsiyonu
  • Stok ve muhafaza derdinden uzak, istenilen miktarda basım yapılabilme sanşı.

Dijital baskıyı kullanım alanlarına göre dış mekan ve iç mekan dijital baskı olarak ikiye ayırmaktayız.

Dijital baskı ihtiyaçlarınız için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Ofset Baskı
Ofset Baskı

Ofset Baskı Hizmeti

Kartvizitlerin, katalogların, broşürlerin, el-ilanlarının, afişlerin, cepli dosyaların, antetli kağıt ve zarfların, faturaların, karton ambalajların, kitapların, dergilerin ve gazetelerin, basımında kullanılan en yaygın tekniktir Ofset Baskı.

Ofset ismi dilimize İngilizcedeki “OFF-SET” kelimesinden yerleşimiştir. Mürekkebin metal kalıplardan, dolaylı yollalarla polyester yüzeylere oradan da kağıda geçmesi demektir.

Ofset Baskının Avantajları Nelerdir?

 • En düşük birim fiyat karşılığında yüksek kaliteli baskı sağlar,
 • Yüksek adetli baskılarınıza tercih edebileceğiniz ofset tekniği size yüksek kalite sunar. (Talebiniz 1000 adetten fazla ise ofset baskı ilk tercihiniz olmalıdır)
 • Özel (pantone) renkleriniz ve lak, gümüş gibi özel uygulamalarınız için ofset baskıyı tercih etmelisiniz,
 • Ekonominin temel ilkelerinden olan; “Ne kadar fazla, o kadar ucuz.” mantığı ofset baskı için birebir geçerlidir. Hazırlık süreci meşakatli ve bu doğrultuda maliyeti yüksek olsa da üretim bir kere başladıktan sonra çok hızlı bir şekilde sonuç alınır.
 • Farklı tür, renk, doku, ebat ve kalınlıkta kağıtları ofset baskıda kullanabilirsiniz. Kağıt seçim yelpazesi oldukça geniştir.
  • Birinci Hamur Kâğıt, İkinci Hamur Kâğıt, Üçüncü Hamur Kâğıt, Kuşe Kâğıt, Amerikan Bristol, Aydınger, Tuale (Fantezi Kâğıt), Kraft Kağıt vb. 
 • Ofset baskı oldukça geniş bir ebat yelpazesi sunar. Ayrıca özel kesim ürünler içinde uygundur.

Ofset Baskı ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Serigrafi Baskı
Her yüzeye özel baskı

Serigrafi Baskı Hizmeti

Geçmişten günümüze kadar uzanan en eski baskı türlerinden olan Serigrafi, elek baskı olarak da adlandırılır. Çerçeveye gerilmiş ipek üzerine özel emisyon solüsyonları dökülerek ışığa hassas hale getirilir. Daha sonra ultraviyole ışık ile basımı yapılacak tasarım / görsel ipek üzerine pozlanır. Genellikle kalemler cam ürünler, kumaş vb. üzerine serigraf tekniği kullanılarak baskı yapılır.

Baskı tek renkli olabileceği gibi özel pozlama ve uygulama teknikleriyle 4 renkli olarak da uygulanabilir. Özellikle kumaş üzerine uygulamalarda serigrafi baskıların havayı geçirebilme özelliği sayesinde oldukça sağlıklı baskılar yapılabilmektedir.

Serigrafi baskı hemen her çeşit malzeme ve yüzeye uygulanabilmektedir. Düz, yuvarlak ve bombeli yüzeylere baskılar yapılabilimektedir. Ayrıca diğer baskı tekniklerinin uygulanmasının sorun teşkil ettiği metal, seramik, cam ve kumaş gibi malzemelere bu teknikle baskı yapılır.

Serigrafi baskı ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Tampon Baskı
Tampon Baskı

Tampon Baskı Hizmeti

Eğimli, bombeli veya çukur alanlara, düz alanlara daha fazla baskı oluşturmak için tampon baskı tekniği uygulanabilmektedir.

Serigrafi baskıda olduğu gibi her türlü plastik, metal, ahşap, cam gibi ürünler üzerine baskı yapılabilmektedir.

Tampon baskı aşağıdaki malzemeler üzerine rahatlıkla yapılabilmektedir:

 • Elektronik baskılı devre kart imalatında,
 • Opak pvc, şeffaf pvc, kağıt, karton, folyo, forex, dekota malzemelerde,
 • Cam, metal, fırın boyalı yüzeylere,
 • Plexiglas, perpex, resartglas vb. termoplastik malzemelere,
 • Sert ve yumuşak PVC, kristal veya storopor gibi plastiklere,
 • Naylon, perlon, cam elyafı poliester veya epoksi malzemelere,
 • Silikon yüzeyle ve poliüretan, lastik gibi malzemelere,
 • Klavye tuşları, tv uzaktan kumandaları, elektrik düğmeleri, makina kumanda panoları ve elektrik enstrümanlarına,
 • T-shirt, triko ve spor giysileri vb tekstil ürünlerine,
 • Suni veya tabi deri mamüllere,
 • Parfüm veya ilaç şişelerine,
 • Metal ve kromajlı hediyelik eşyalara,
 • Cam sehpalar, vitrin camları, ayna vb. cam veya cam mamül yüzeylere,

Tampon baskı ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.