Tanıtım mecralarından web sitesi ve sosyal medyanın önemi her ne kadar yadsınamaz olsa da basılı işler önemini hiçbir zaman kaybetmeyecektir; Çünkü “İnsanlar dokunarak hissetmekten hoşlanır.” Aynı tanıtım unsuruna dijital olarak erişebilme imkanı olsa bile basılı bir materyalin verdiği güven hissi, alışkanlıklarımızı da göz önüne aldığımızda kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Basılı işler bir markanın kurumsal iletişim materyallerinin özünü teşkil etmektedir.

Basılı İşler, markaların veya firmaların hikayesinin fiziksel ifadesidir.

Artı Proses’de tüm baskı gerektiren işleriniz için creatif tasarımları ve nitelikli çözüm ortaklarımız ile basım süreçlerini gözünüzü arkada bırakmadan çözüyoruz.

Kartvizit

İletişimi sürdürülebilir kılan en önemli kurumsal kimlik ögesi..

Cepli Dosya

Özel cep ve taşıma alanlarına sahip sunum dosyaları

Bloknot

Düz, çizgili, kareli; küp yapılı, spiralli veya taç bloknot çeşitleri

Etiket (Sticker)

Standart veya özel kesim; kuşe, opak, yer/zemin ve damla etiketler

Menü

Restaurant, cafe, pub, otel, pastane gibi firmalar için menü tasarımı ve çeşit çeşit imalat seçenekleri..

Magnet

Ön yüzü farklı renk, ebat, şekil ve yapıda olan magnetler harika reklam araçlarındandır..

Karton Çanta

Kuşe veya kraft kağıttan çevre dostu dikey veya yatay kaliteli çantalar..

Davetiye

Düğün, doğum günü, sünnnet, parti vb. etkinlikleriniz için profesyonel ve creatif özel tasarım davetiyeler..

Kartvizit
Kocaeli kartvizit tasarımı ve basımı

Kartvizit Tasarım ve Basımı

Kartvizit; kurum veya kişilerin iletişim bilgisinin yer aldığı kartlar olarak tanımlanabilir. Kartvizitler yanımızda rahatlıkla bulundurabileceğimiz ve müşteriyle görüşmemizde onlara verebileceğimiz iyi bir pratik aracıdır. Kartvizit; kurumsal kimliği yansıtan önemli bilgi kartları olduğu için çok önemlidir.

Dijital dünyanın gelişmelerine ayak uydurarak kartvizit tasarımlarınıza QR kodlar ekleyerek müşterinizin, kartvizit üzerindeki bilgileri hızlıca akıllı telefonuna yüklemesine imkan veriyoruz (vcard QR code). Dilerseniz de bu QR koda e-katalog veya web sayfanızın linkini ekleyerek QR kodun okutulması ile istediğiniz dijital uygulamaya erişilmesini sağlıyoruz.

Gelişen baskı teknolojileriyle aşağıda yer alan farklı niteliklerde kartvizitleri üretebiliyoruz;

Şeffaf Kartvizit, Mat / Parlak Selefonlu Kartvizit, Kalın (Sıvama) Kartvizit, Altın / Gümüş Yaldız Kartvizit, Kraft Kartvizit, Özel Kesimli Kartvizit, Laklı Kartvizit, Acil Özel Kağıt Kartvizit, Acil Mat Kartvizit, Altın Yaldızlı İthal Kağıt, Laklı Şeffaf Kartvizit

Cepli Dosya
Cepli dosya tasarımı ve basımı

Cepli Dosya Tasarımı ve Basımı

Bu dosya türü, kurumsal kimliğinizi etkili bir şekilde yansıtmanızı sağlamanın yanında  firmanızın prestijine olumlu yönde artı değerler sağlayacak araçlardandır. Müşterilerinize göndermek veya vermek istediğiniz tanıtım föyleri, teklif, proje vb. evraklarınızı içerisinde muhafaza ederek  materyallerinizi bir arada tutarken aynı zamanda şirket isminizin de hafızalarda yer etmesine yardımcı olur.

Cepli dosya üretiminde; Laminasyon (parlak selefon , mat selefon), lak, gofre, gümüş/altın yaldız, cep kısmına baskı gibi özelleştirilmiş farklılıklar yapılabilmektedir.

Standart olarak;

  • Tek Yönlü 250gr. Amerikan Bristol, 230x330mm, Parlak Selefonlu, Trigromi Baskı (Sınırsız Renk)
  • Tek Yönlü 350gr. Kuşe, 230x330mm, Mat Selefonlu, Trigromi Baskı (Sınırsız Renk)
  • Tek Yönlü 350gr. Mat Kuşe, 230x330mm, Mat Selefonlu ve Kısmi Laklı, Trigromi Baskı (Sınırsız Renk)
  • Çift Yönlü 350gr. Kuşe , 230x330mm, Mat Selefonlu yada Parlak Selefon  , Trigromi Baskı (Sınırsız Renk)
  • Çift Yönlü 350gr. Kuşe , 230x330mm, Mat Selefonlu yada Parlak Selefon  , Kısmi Laklı   Trigromi Baskı (Sınırsız Renk)

cepli dosyaları üretilmektedir.

Özelleştirilmiş veya standart, cepli dosya tasarım ve basımında size çözüm üretmekten memnuniyet duyarız.

Bloknot
Kocaeli Not Defteri, Bloknot tasarım ve baskısı

Bloknot (Not Defteri) Tasarımı ve Basımı

Ofis personellerinin ziyaretçi veya telefon görüşme sirkülasyonları fazlaysa tercihlerine göre farklı türde bloknotlar rahat ve kullanışlı bir çözümdür.

Reklamını yapmak isteyen pek çok firma veya marka kendi bilgilerinin yer aldığı bloknotları tasarlatarak ve ürettirerek hediye / promosyon olarak dağıtmaktadır. Yıl boyu personelin önünde yer alan, hatta bazı durumlarda firma ziyaretçilerine verilen bloknotlar kesinlikle ideal bir tanıtım materyalidir. Bu açıdan kullanımını kesinlikle tavsiye ederiz.

İhtiyacınız ve isteğinize göre;

Küp bloknot, spiralli bloknot, deri kapaklı bloknot, geri dönüşümlü (kraft) bloknot veya taç kapaklı (ikili) bloknot, tutkallı bloknot çeşitlerini tasarlıyor ve nitelikli çözüm ortaklarımızla üretiyoruz.

Etiket (Sticker)
Etiket (Sticker) Tasarımı ve Baskısı

Etiket (Sticker) Tasarımı ve Basımı

Firmaların ve markaların; ürün ve hizmetlerini tanıtmaları için kullandıkları klasik basılı reklam materyalleri standart bir yelpazeyi kapsamaktadır. Oysa ki trend reklam anlayışı, potansiyel müşterilerin olabileceği yerlerin tamamında farklı bir reklam materyallerinin uygulanmasını kaçınılmaz kılmaktadır.

Halihazırdaki standart yöntemlerin yanında farklı işlevlerdeki materyaller, bazen kompleks ve maliyeti yüksek tanıtımlardan daha fazla iş görebilmektedir. Etiketler (Sticker) bu etkiye sahip reklam ürünlerindendir. Düşük bütçeli ve yaygın kullanım alanlarının yanında dikkat çekiciliğiyle firmalar ve markalar tarafından sıklıkla tercih edilen etiketler, iyi bir tasarım akabinde kaliteli bir baskı yapılması halinde büyük bir reklam etkisine sahiptir.

Hedef kitlenizin sürekli gözünün önünde olursanız aklının da bir köşesinde olursunuz.

Çilingir hizmetleri, çamaşır  ve bulaşık makinesi, buzdolabı vb. beyaz eşya servisleri, doğalgaz kombi servisleri, halı ve otomobil yıkama gibi hizmetler için etiketler (stickerlar) oldukça elverişli bir tanıtım materyalidir.

Etiketler (stickerlar) sektörünüze ve talebinize göre farlı ebat, şekil ve malzemelerden imal edilebilmektedir.

Standartları ise; Özel veya standart (kare-dikdörtgen) şekilli kuşe etiket, Özel veya standart şekilli opak etiket, kuşe ürün etiketi, kraft ürün etiketi, cd etiketi, şeffaf etiker, halı yıkama etiketi, damla etiket, yer zemin etiketi, mesafeni koru etiketi, eczane ilaç etiketi, bobin etket, çocuk odası – mobilya – duvarlarınız için dekotatif etiketlerdir.

Menü
izmit menü tasarımı ve basımı

Menü Tasarımı ve Baskısı

Restaurant, fastfood, cafe ve pastane gibi masa müşterileri ağırlayan firmaların sunacağı minimalist bir görsel şölendir menüler.

Yemek ve içeceklerin profesyonel içerikler (texler, grafikler ve görseller) kullanılarak hazırlanmış menü tasarımları görünümü itibariyle müşterinizde iştah açıcı bir his uyandırmak, baskı malzemesi ve kalitesiyle de prestijinizi hissettirmek durumundadır. Yemekleriniz ve özel içecekleriniz hakkında müşterinizi kısa dipnotlar ile bilgilendirmeniz iştah açmanın yanında sipariş verme sürecini de daha kaliteli hale getirecektir.

Menü tasarımı nasıl olmalıdır?

Menünüz, firmanızın kurumsal tasarımına uygun olmalı, kullanılacak yiyecek ve içecek fotoğrafları menünüz için özel çekilmiş ve profesyonel kalitede olmalı, Müşterinizde, “bu, benim menüden sipariş ettiğim şey değil!” düşüncesi kesinlikle oluşmamalıdır. Bu durum markanızın prestijini büyük oranda düşürecektir.

Sattığınız ürün kompsepti göz önüne alınarak etkileyici veya sade, göz yormayan, bilgilendirici metinler olan bir tasarıma sahip olmalı ve kaliteli bir baskıya sahip olmalıdır.

Deri Kaplı Menü, Sıvama Menü, Ahşap Menü, Kuşe Menü, Kraft Kağıt Menü, PVC Kaplama Menü gibi farklı çeşitleri mevcuttur.

Magnet
Magnet tasarım ve basımı

Magnet Tasarımı ve Basımı

Tanıtım materyallerinin çeşitliliğinin arttığı günümüz şartlarında creatiflik ve de akılda kalıcılık rekabetin en önemli unsurlarındandır. Özellikle kobiler kartvizit ile kendilerini sınırlandırmayıp, daha fazla göz önünde tutabilecekleri materyalleri tercih etmektedir. Bu tanıtım materyallerden en popüler ve düşük maliyetli olanlarından biriyse baskılı magnetlerdir.

Bir tanıtım ürününün ilk hedefi hedef kitleye olabildiğince sık çarpıcı bir şekilde erişmektir. Bu nedenle hedef kitlenizin günlük hayatlarına olabildiğince fazla entegre olan reklam materyalleri diğerlerine kıyasla daha etkin olarak kabul görmektedir. Magnetler, bu çerçeveden bakıldığında, insanların ev ve işyeri gibi meskenlerinde sıklıkla göze çarptıkları için sürekli bir tanıtım potansiyeli sağlamaktadırlar.

Magnetler, özellikle çilingir, taksi durağı, halı yıkama, ev temizliği, beyaz eşya ve kombi servisi gibi hizmet sektörü ve de restoran, sucu, büfe vb. perakende işletmeleri tarafından tanıtım amaçlı kullanılan bir baskı ürünüdür. Hizmet ve perakende firma / markalarının kullanımının yanında magnetler doğumgünü partisi, nişan ve düğün gibi organizayonlarda da hatıra ürünü olarak da kullanılabilirler. Hatta magnetlerin koleksiyonlarını yapan magnet meraklıları bile vardır.

Magnet çeşitleri olarak; Standart (Kare / Dikdörtgen) Kesim Magnet, Oval Kesim Magnet, Özel Kesim Magnet, Parlak Selefonlu Magnet, Lens Selefonlu Magnetleri sayabiliriz.

Ayrıca özelleştirmeye çok uygun ürünler olduğundan,Takvimli Magnet, Dereceli Magnet, Bloknotlu Magnet, Takvim Yapraklı Magnet şeklinde özel üretimleri de yapılabilmektedir.

Karton Çanta
Karton Çanta

Karton Çanta Tasarımı ve Basımı

Karton çantalar işletmeler tarafından müşterilerine satın aldıkları ürünleri rahat bir şekilde taşımaları için verilmelerinin yanında özenle tasarlanmış karton çantalar müşteriler tarafından günlük hayatlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Bu sebeple yaptıracağınız karton çantayı sadece ürün satışınıza endexlemek yerine karton çantaları bir pazarlama ürünü olarak görmenizde fayda vardır.

İnsanlar, karton çanta kullanan firmaların prestijine inanma ve bu doğrultuda bu firmalardan alışveriş yapma ayrıca bu çantaları günlük hayatlarında kullanma eğilimindedir.  Bu eğilimi lehinizde kullanarak hem rakiplerinize fark atmış hem de potansiyel müşterilerinize ulaşacak bir pazarlama stratejisi yürütüyor olursunuz.

Ayrıca promosyon ürünlerinizi bu tür çantalara koyarak müşterilerinize takdim ederseniz promosyon temelli pazarlama kampanyanız büyük bir ivme kazanacaktır.

Karton çantalar; Kurdeleli, İpli, körüklü şekilde kraft ve kuşe kağıttan imal edilebilen ürünlerdir.

Firmanız için özgün tasarımlı bir karton çanta yaptırmak ve imal ettirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Davetiye
İşyeri açılış davetiyesi, konferans davetiyesi, sempozyum davetiyesi, şirket davetiyesi, fuar davetiyesi, doğum günü davetiyesi, bebek karşılama davetiyesi, mezuniyet partisi davetiyesi, düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, sünnet davetiyesi

Davetiye Tasarımı ve Baskısı

Günümüzde 7/24 elimizin altında olan dijital iletişim kanallarının mevcut olsa ve sayısı her geçen gün artsa da davetiye tasarımı ve basımı yaptırmak hala klasik ve standartlaşmış bir iletişim biçimidir. Bunun ana sebebi ise kişilere özel olarak gönderilmiş veya elden teslim edilen davetiyeler, muhataplarınıza kendilerini özel hissettirmenin yanında kurumsal imajınızı veya kişisel itibarınızı artırıcı bir unsur olmaya devam edecektir.

İşyeri açılışları, konferans, sempozyum, şirket kutlamaları, fuar gibi kurumsal etkinliklerinizin yanı sıra doğum günü, bebek karşılama, mezuniyet partileri, düğün, nişan, sünnet vb. özel gün etkinliklerinize yapılan çağırılarınız için basmakalıp hazır davetiyeler yerine özel tasarım davetiyeler ve özel zarf seçenekleri prestijli sonuçlar verecektir.

Özel ölçülerde, sıvamalı (kalın), mat veya parlak selefonlu, kabarmalı, altın / gümüş yaldızlı olarak üretilen bu davetiyeler için ayrıca özel zarf tasarımı ve baskısını da gerçekleştiriyoruz.

Özel tasarlanmış davetiyeler, kurumsal imajınızı güçlendirmenize yardımcı olacaktır.

Standart kalıplardan, tek düze tasarımlardan, birbirini tekrarlayan işlerden sıkıldıysanız bizimle iletişime geçin.